لایسنس ویندوز 10 اورجینال با اکانت مایکروسافت

سیستم عامل ویندوز 10 اورجینال با لایسنس اصلی

در اختیار داشتن سیستم عامل و نرم افزارهای کاربردی اورجینال و دارای لایسنس اصلی یکی از مشکلاتی هست که کاربران مختلف روزانه با وجود تحریم نرم افزاری شرکت های کامپیوتری، با آن دست و پنجه نرم می کنند.

از سوی دیگر ورود کاربران حرفه ای از قبیل برنامه نویسان، اساتید دانشگاه، پزشکان، دانشمندان حوزه های مختلف علمی، دانشجویان و … به عرصه های علمی و اقتصادی بین المللی نیاز به داشتن ویندوز اورجینال با لایسنس اصل داشته تا بتوانند در این عرصه ها رقابت سالمی داشته باشند.

ویندوز 10 اورجینال

ویندوز 10 اورجینال

 

سیستم عامل ویندوز 10 بعنوان یکی از بهترین و جدیدترین محصولات شرکت مایکروسافت توانسته است سهم اصلی بازار کاربران جهان و ایران را به خود اختصاص دهد.

گروه نرم افزار آی سافت توانسته است نیاز کاربران عزیز ایرانی را در زمینه استفاده از ویندوز 10 مایکروسافت با لایسنس اصلی و اورجینال و دارای اکانت رسمی از شرکت مایکروسافت برآورده نماید. از این رو خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 از سامانه آی سافت می تواند برای کاربران حرفه ای و کسانی که نیاز به داشتن یک سیستم عامل قانونی و اورجینال دارند، بسیار مناسب و به صرفه باشد.

گفتنی است قیمت لایسنس ویندوز 10 اورجینال از سایت آی سافت با توجه به نوسانات قیمت ارز و تغییر در قیمت های محصولات خارجی وابسته به ارز، دارای قیمت بسیار مناسبی برای مشتری بوده و خدمات مناسبی از شرکت دریافت نماید.

جهت تسهیل فرآیند خرید برای سازمان ها و ادارات و دانشگاههایی که نیاز به داشتن نسخه اورجینال ویندوز 10 برای مجموعه ی خود دارند بلافاصله بعد از ارسال درخواست از طریق نماینده سازمان، پیش فاکتور و فاکتور اصلی صادر شده و تحویل خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید آنلاین می توانید به آدرس https://isofts.ir مراجعه نموده و یا با شماره تماس 09113208467 برای خرید لایسنس و بسته نرم افزاری ویندوز 10 اورجینال با قیمت بسیار مناسب اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *